Kamp Polari
Provjerite cijene
Parcele Mobilne kućice Cjenik Restorani i barovi Plaže i bazeni Mapa kampa Sport i zabava Paušal Kamp Polari Dog friendly

Cjenik

Cjenik
Cijene 2022 (EUR)15.4.-13.5.
11.9.-1.10.
14.5.-20.5.
4.9.-10.9.
21.5.-27.5.
28.8.-3.9.
28.5.-24.6.25.6.-8.7.
21.8.-27.8.
9.7.-20.8.
Po osobi5,707,008,3010,2011,5012,80
Dijete 0 – 4,99GratisGratisGratisGratisGratisGratis
Dijete 5 – 11,99Gratis2,404,705,706,807,60
Parcela Superior More20,5028,3036,3041,3049,0053,50
Parcela Premium More16,5022,5029,0034,7041,7046,50
Parcela Superior14,5019,5025,2030,0035,0040,00
Parcela Premium11,0014,7019,0023,0029,0032,30
Parcela Standard10,0013,0016,8020,0025,7029,00
Kamping mjesto7,9011,0014,3017,0022,5024,00
Dodatni auto2,002,003,504,004,505,00
Dodatni šator za noćenje2,002,003,504,004,505,00
Prikolica za čamac5,005,006,008,009,0010,00
Kućni ljubimac4,004,005,007,008,008,50
Hladnjak10,0010,0010,0010,0010,0010,00

OPĆI UVJETI

  • Turistička pristojba iznosi 8,00 kuna (cca. 1,10 EUR) po osobi dnevno u vremenu od 01.04. do 30.09., te 5,00 kuna (cca. 0,70 EUR) u ostalim razdobljima. Djeca do 11,99 godina ne plaćaju boravišnu pristojbu, a osobe od 12 do 17,99 godina plaćaju 50% turističke pristojbe.
  • Prijava se naplaćuje 1,20 EUR po osobi jednokratno (na dan dolaska).
  • Najveća dopuštena veličina kamping mjesta je 100m2. Cijena smještajne jedinice omogućava postavljanje jedne kamp kućice, šatora ili autodoma (kampera), jednog osobnog vozila ili motorkotača i dječjeg šatora. Priključak struje (16A) uključen je u cijenu kamping mjesta ili parcele. Zone, vrste parcela i kamping mjesta označene su na planu kampa.
  • Rezervacije se primaju za sve vrste kamping jedinica. Naknada za rezervaciju parcele određenog broja (zagarantiran položaj / broj) iznosi 100,00 EUR i moguća je isključivo putem e-maila koji je naveden na potvrdi rezervacije za online rezervacije ili putem rezervacijskog centra na hello@maistra.hr. Naknada za rezervaciju vrste parcele (broj parcele dodjeljuje se na dan dolaska) iznosi 20,00 EUR. Trošak rezervacije u iznosu od 100,00 EUR za rezervaciju sa zagarantiranim brojem parcele, odnosno 20,00 EUR za rezervaciju bez garancije broja parcele nepovratan je.
  • U slučaja otkaza rezervacije 2-0 dana prije dolaska, naplaćuje se 100.00 % od iznosa garancije.
  • Predujam se može iskoristiti prilikom promjene termina rezervacije.
  • Popusti: članovi HAK-a, nositelji Camping Carnet International (CCI) ili Camping Key Europe (CKE) iskaznice imaju 5% popusta na usluge smještaja u kampu. Članovi Udruge kampista Hrvatske (UKH) imaju 10% popusta na usluge kampiranja u periodu 15.4.- 24.6. / 04.9.- 01.10. i 5% popusta u terminu 25.6.-03.9. Iskaznice kojima se ostvaruje pravo na popust potrebno je predočiti na recepciji kod dolaska, u protivnom se popust ne može naknadno odobriti.
  • Posebna ponuda: za neprekidni boravak od najmanje 30 dana odobravamo dodatni popust od 10% na cijene po osobi.
  • Kreditne kartice: American Express, Diners Club, Eurocard - Master Card i Visa.

Cijene navedene u ovom cjeniku su orijentacijske. Plaćanje je u kunama po važećem kunskom cjeniku na recepciji.

Plaže  i bazeni

Saznaj više