Campsite Valkanela
Controleer koersen
Kampeerplaatsen Stacaravans Prijzen Plattegrond Restaurants en cafés Stranden en zwembaden Sport en spel Seizoensplaats Camping Valkanela Huisdiervriendelijk

Prijzen

Prijzen
Prijzen 2022 (EUR)15.4.-13.5.11.9.-1.10.14.5.-20.5.4.9.-10.9.21.5.-27.5.28.8.-3.9.28.5.-24.6.25.6.-8.7.21.8.-27.8.9.7.-20.8.
Per persoon5,606,707,809,0011,0012,20
Kind 0 – 4,99GratisGratisGratisGratisGratisGratis
Kind 5 – 11,99Gratis2,304,605,306,607,10
Staanplaats Deluxe Zee19,0025,5032,0039,0045,0048,50
Staanplaats Superior Zee17,0022,6028,2034,7040,0043,50
Staanplaats Premium Zee15,8021,2026,7032,5037,5040,00
Staanplaats Deluxe14,0018,6023,6029,0033,5035,70
Staanplaats Superior12,3016,0019,8025,8029,7032,00
Staanplaats Premium9,7012,7016,1021,2024,2027,30
Staanplaats Standard8,6011,3014,8018,0022,0025,00
Kampeerplaats7,6010,0012,8014,4019,0021,00
Extra auto2,002,003,504,004,505,00
Extra tent (voor verblijf)2,002,003,504,004,505,00
Aanhanger voor boot5,005,006,008,009,0010,00
Huisdier4,004,005,007,008,008,50

ALGEMENE VOORWAARDEN

  • Toeristenbelasting bedraagt 10,00 HRK (ca. 1,40 EUR) per persoon per dag in de periode van 1 april tot 30 september voor het gebied van de camping in de gemeente Vrsar, of 8,00 HRK (ca. 1,10 EUR) voor het gebied in de gemeente Funtana. In andere periodes bedraagt de toeristenbelasting 5,00 HRK (ca. 0,70 EUR) voor Vrsar als Funtana. Kinderen tot 11,99 jaar betalen geen toeristenbelasting, terwijl personen tussen de 12 en 17,99 jaar 50% van de toeristenbelasting betalen.
  • Aanmeldingskosten zijn 1,20 EUR per persoon eenmalig bij aankomst.
  • De maximaal toegestane oppervlakte van een kampeerplaats is 100m2. Bij de prijs van een staanplaats is inbegrepen het mogen plaatsen van een caravan, tent of camper, één personenvoertuig of motorfiets en kindertent. Stroomaansluiting (16A) is bij de prijs van een staanplaats inbegrepen. Zones, types kampeerplaatsen en staanplaatsen zijn aangegeven op de plattegrond van de camping.
  • Reserveringen: alle soorten kampeerplaatsen kunnen gereserveerd worden. De reserveringsvergoeding voor het reserveren van een staanplaats met een bepaald nummer (gegarandeerde plaats / nummer) bedraagen 100,00 EUR en reserveren kan enkel via e-mail met daarin de bevestiging van uw online reservering of via ons reserveringscentrum, te bereiken op hello@maistra.hr. De reserveringsvergoeding voor het reserveren van een type staanplaats bedraagen 20,00 EUR. De reserveringsvergoeding van 100,00 EUR voor het reserveren van een specifieke staanplaats, komen, evenals de 20,00 Euro voor het reserveren van een type staanplaats, niet voor restitutie in aanmerking.
  • Bij eventuele annulering 2-0 dagen voor aankomst, zal 100.00 % van het garantiebedrag als annuleringskosten in rekening gebracht worden.
  • Uw aanbetaling kunt u gebruiken voor een nieuwe reservering
  • Kortingen: houders van een Camping Carnet International (CCI) kaart of een Camping Key Europe kaart (CKE) krijgen 5% korting op rekening van de accommodatie. Pasjes waarmee u recht hebt op korting dienen meteen bij aankomst aan de receptie getoond te worden, achteraf kan de korting niet alsnog worden toegekend.
  • Speciale aanbieding: voor een niet onderbroken verblijf van minimaal 30 dagen wordt een extra korting van 10% op de tarieven per persoon toegekend.
  • Creditcards: American Express, Diners Club, Eurocard - Master Card en Visa.

De prijzen in de prijslijst dienen ter oriëntatie. Betalingen worden in kuna’s gedaan volgens de geldende prijslijst in kuna’s aan de receptie.

</div>

Zwembad  en stranden

Ontdek meer