Halloween bij Maistra: een griezelig leuke afsluiting van oktober in Rovinj en Vrsar
Als de dagen korter worden en het landschap gekleurd wordt door herfstvruchten, waarvan de pompoen de meest herkenbare is, tovert Maistra zijn accommodaties om tot kleine magische koninkrijken. Van 29 oktober tot 1 november hebben Family Hotel Amarin, Camping Amarin en Camping Porto Sole programma’s samengesteld als vermaak voor de jongste gasten, maar ook voor het hele gezin.
Family Hotel Amarin: Escape room, pompoenfestival en Halloweenfeest
Bij Family Hotel Amarin wordt Halloween niet slechts één dag gevierd, maar duurt het feest meerdere dagen. Gezinnen kunnen zich vermaken in de Halloween Escape Room, een avontuur vol puzzels en verborgen aanwijzingen waarbij kinderen en ouders samenwerken om de uitweg te vinden voordat de tijd om is. De Escape Room is bedoeld voor kinderen vanaf 7 jaar, onder begeleiding van een volwassene, en reserveringen moeten worden gemaakt bij de Kids Zone Info Desk.

Van donderdag tot en met zaterdag (29-31 oktober) is er een pompoenfestival, waarbij het hele gezin pompoenen kan uithollen, met een speciale hoek voor de allerkleinsten om versieringen te maken en thematekeningen in te kleuren. Het aantal plaatsen is beperkt, dus reserveren is ook hier noodzakelijk. Op Halloween, 31 oktober, is er een nagel- en haarstylingworkshop, waar kinderen hun eigen nagellakkleur kunnen kiezen en kapsels kunnen uitproberen geïnspireerd op prinsessen, superhelden en Halloweenfiguren. In de vroege avond gaat de Halloween Costume Corner open voor iedereen die geen kostuum heeft meegenomen, zodat ze klaar zijn voor het Halloweenfeest. Het feest begint ’s avonds in de lobby van het hotel, bij het blauwe net, met danshits en leuke spelletjes.

Camping Amarin: Halloweenfeest in de Ultramarine Kids Club
Bij Camping Amarin staat het programma vol met workshops voor alle leeftijden. Op donderdag maken we pompoenen van papieren bordjes en glinsterende spinnenwebben en dansen we in de Mini Disco. Op vrijdag maken we monsters en papieren vleermuizen, terwijl de oudere kinderen aan de slag gaan met de techniek van tekenen met een 3D-pen. ’s Avonds is er een Magic Show i Spooky Quiz Night voor gasten ouder dan 16.

Zaterdag is het hoogtepunt. Jongere kinderen maken maskers en spoken, terwijl de jongeren sleutelhangers met Hama-kralen maken en meedoen aan griezelige wetenschappelijke experimenten. ’s Middags kan het hele gezin meedoen aan de Pumpkin Carving Party en ’s avonds kunnen degenen ouder dan 12 een ritje maken in de Spooky Halloween Ride, een VR-ervaring in de Game Room. Tegelijkertijd begint de grote Halloween Party in de Ultramarine Kids Club met schminken, griezelige spelletjes, een heksenjacht voor het hele gezin en een minidisco. Op zondag wordt het programma wat rustiger met een workshop herfstbladeren schilderen en kunnen gasten ook gebruikmaken van de Game Room, die elke dag geopend is.

Camping Porto Sole: wandelingen, mummies en spinnen
Camping Porto Sole in Vrsar bereidt ook een Halloweenfeest voor het hele gezin voor. De dag begint met thematische ‘Halloween Walk and Talk’-wandelingen, die op donderdag en zondag plaatsvinden. De creatieve workshops wisselen van dag tot dag: op donderdag wordt een mummie gemaakt, op vrijdag een spinnenweb en op zaterdag wordt er een pompoen uitgehold. Zaterdag is ook de dag van de grote Halloween Party, en de dresscode is uiteraard passend bij Halloween. De Game Room is geopend van donderdag tot en met zaterdag, en op vrijdag en zaterdag worden er tekenfilms vertoond.

De verzamelplaats is de Maistralon Beer Garden, behalve voor de Game Room en de tekenfilms, die plaatsvinden in de Game Room van het resort Petalon.

Het avontuur en het ontdekken begint zodra u voet zet in het meest moderne familiehotel van Kroatië. Family Hotel Amarin ligt op een groen schiereiland in een mediterraan park met speeltuinen in de natuur. De meeste van de 280 kamers hebben uitzicht op zee of op Rovinj. Ontdek de strandjes rondom het hotel, de leuke en leerzame spelletjes van de unieke Ultramarine Kids Club en de spa behandelingen voor volwassenen en kinderen.

Kom kamperen aan natuurlijke stranden in de schaduw van het geurige dennenbos met uitzicht op Rovinj, en de vele faciliteiten van ons resort. Er zijn ruime kampeerplaatsen met aansluitingen, comfortabele stacaravans met eigen terras, 20 glamping tenten, drie buitenbaden aan zee, restaurants en cafés. Een uitgebreid entertainmentprogramma voor kinderen en tieners, een ruime keuze aan sportfaciliteiten in zee en op het land maken uw vakantie helemaal compleet.

Als u zin heeft in Istrië kunt u het hele jaar door bij camping Porto Sole terecht. Aan u de keuze tussen een kampeerplek aan zee of accommodatie in een stacaravan met die speciale ervaring van een wintervakantie in de natuur. Ontdek het charmante Vrsar direct in de buurt van de camping of trek de natuur in met mooie fietspaden in de omgeving. Met de duikschool en de fitness zone in de buitenlucht zijn er uitstekende sportfaciliteiten op de camping naast de natuurlijke strandjes en de zwembaden.




