Kamp Valkanela
Preveri cene
Parcele Mobilne hiške Cenik Zemljevid kampa Restavracije in bari Plaže in bazeni Šport in zabava Pavšal Kamp Valkanela Psom prijazno

Cenik

Cenik
Cene 2022 (EUR)15.4.-13.5.11.9.-1.10.14.5.-20.5.4.9.-10.9.21.5.-27.5.28.8.-3.9.28.5.-24.6.25.6.-8.7.21.8.-27.8.9.7.-20.8.
Po osebi5,606,707,809,0011,0012,20
Otrok 0–4,99 letGratisGratisGratisGratisGratisGratis
Otrok 5–11,99 letGratis2,304,605,306,607,10
Parcela Deluxe Morje19,0025,5032,0039,0045,0048,50
Parcela Superior Morje17,0022,6028,2034,7040,0043,50
Parcela Premium Morje15,8021,2026,7032,5037,5040,00
Parcela Deluxe14,0018,6023,6029,0033,5035,70
Parcela Superior12,3016,0019,8025,8029,7032,00
Parcela Premium9,7012,7016,1021,2024,2027,30
Parcela Standard8,6011,3014,8018,0022,0025,00
Kamping mjesto7,6010,0012,8014,4019,0021,00
Dodatni avtomobil2,002,003,504,004,505,00
Dodatni šotor za nočitev2,002,003,504,004,505,00
Prikolica za čoln5,005,006,008,009,0010,00
Hišni ljubljenček4,004,005,007,008,008,50

SPLOŠNI POGOJI

  • Turistična taksa znaša 10,00 HRK (približno 1,40 EUR) na osebo na dan v obdobju od 1. aprila do 30. septembra za območje kampa v občini Vrsar oziroma 8,00 HRK (približno 1,10 EUR) za območje v občini Funtana. V drugih obdobjih turistična taksa znaša 5,00 HRK (približno 0,70 EUR) tako za območje Vrsarja kot Funtane. Otroci do 11,99 leta ne plačajo turistične takse, medtem ko osebe, stare od 12 do 17,99 let plačajo 50% turistične takse.
  • Prijava se na osebo zaračuna enkrat, in sicer v višini 1,20 EUR (na dan prihoda).
  • Največja dovoljena velikost kamping prostora je 100m2. Cena nastanitvene enote zajema postavitev ene počitniške prikolice, šotora ali avtodoma, eno osebno vozilo ali motorno kolo in postavitev otroškega šotora. Električni priključek (16A) je vključen v ceno kamping prostora ali parcele. Cone, vrste parcel ali kamping prostora so označene na načrtu kampa.
  • Rezervacije sprejemamo za vse vrste kamping enot. Pristojbina za rezervacijo parcele določene številke (zagotovljen položaj / številka) znaša 100,00 EUR, rezervacijo pa je mogoče izvesti samo prek elektronske pošte, ki je navedena na potrdilu rezervacije za spletne rezervacije, ali prek rezervacijskega centra na hello@maistra.hr. Pristojbina za rezervacijo tipa parcele (številka parcele se dodeli na dan prihoda) znaša 20,00 EUR. Pristojbinu rezervacije v višini 100,00 EUR za rezervacijo z zagotovljeno številko parcele oz. 20,00 EUR za rezervacijo brez zagotovljene številke parcele ne vračamo.
  • V primeru odpovedi rezervacije 2-0 dni pred prihodom, se zaračunava 100.00 % od zneska garancije.
  • V plačani predujem, nakazan kot depozit, lahko uporabite pri spremembi datumov rezervacije.
  • Popusti: imetniki Camping Carnet International (CCI), Camping Key Europe izkaznic imajo 5 % popusta na storitve kampiranja. Imetniki Avtokampi.si izkaznic imajo 10 % popusta na storitve kampiranja v obdobju 15.4.- 24.6. / 04.9.- 01.10. in 5% popusta v obdobju 25.6.-03.9. Izkaznice, s katerimi se uveljavlja pravica do popusta, se predajo takoj ob prihodu, v nasprotnem primeru se popusta ne odobri.
  • Posebna ponudba: za neprekinjeno bivanje najmanj 30 dni odobravamo dodatni 10% popust na ceno po osebi.
  • Kreditne kartice: American Express, Diners Club, Eurocard − Master Card in Visa.

Cene, navedene v ceniku, so samo okvirne. Plačilo v kunah po veljavnem ceniku na recepciji.

</div>

Plaže  in bazeni

Odkrijte več