Nudistični park Koversada
Preveri cene
Zemljevid kampa Parcele Mobilne hiške Plaže Cenik Restavracije in bari Šport in zabava Pavšal Naturist park Koversada Psom prijazno

Cenik

Cenik
Cene 2022 (EUR)15.4.-13.5.11.9.-1.10.14.5.-20.5.4.9.-10.9.21.5.-27.5.28.8.-3.9.28.5.-24.6.25.6.-8.7.21.8.-27.8.9.7.-20.8.
Po osebi5,907,108,209,4011,2012,00
Otrok 0 – 4,99 letGratisGratisGratisGratisGratisGratis
Otrok 5 – 11,99 letGratis1,803,804,405,205,40
Parcela Superior Morje16,0020,0024,5034,0037,0039,50
Parcela Premium Morje14,0018,0022,0030,5033,0035,50
Parcela Superior12,3015,8019,2027,0028,3030,30
Parcela Standard9,5012,3015,8020,0021,8024,50
Kamping prostor Morje8,7010,8012,9018,5020,5022,20
Kamping prostor9,0010,8012,9018,5020,5022,60
Dodatni avtomobil2,002,003,504,004,505,00
Dodatni šotor za nočitev2,002,003,504,004,505,00
Prikolica za čoln5,005,006,008,009,0010,00
Hišni ljubljenček4,004,005,007,008,008,50

SPLOŠNI POGOJI

  • Turistična taksa znaša 10,00 HRK (pribl. 1,40 EUR) dnevno na osebo v obdobju od 1.4. do 30.9. ter 5,00 HRK (pribl. 0,70 EUR) v drugih obdobjih.Otroci, stari do 11,99 leta, ne plačajo takse, medtem ko osebe, stari od 12 do 17,99, plačajo 50% turistične takse.
  • Prijava se na osebo zaračuna enkrat, in sicer v višini 1,20 EUR (na dan prihoda).
  • Največja dovoljena velikost kamping prostora je 100m2. Cena nastanitvene enote zajema postavitev ene počitniške prikolice, šotora ali avtodoma, eno osebno vozilo ali motorno kolo in postavitev otroškega šotora. Električni priključek (16A) je vključen v ceno kamping prostora ali parcele. Cone, vrste parcel ali kamping prostora so označene na načrtu kampa.
  • Rezervacije sprejemamo za vse vrste kamping enot. Pristojbina za rezervacijo parcele določene številke (zagotovljen položaj / številka) znaša 100,00 EUR, rezervacijo pa je mogoče izvesti samo prek elektronske pošte, ki je navedena na potrdilu rezervacije za spletne rezervacije, ali prek rezervacijskega centra na hello@maistra.hr. Pristojbina za rezervacijo tipa parcele (številka parcele se dodeli na dan prihoda) znaša 20,00 EUR. Pristojbinu rezervacije v višini 100,00 EUR za rezervacijo z zagotovljeno številko parcele oz. 20,00 EUR za rezervacijo brez zagotovljene številke parcele ne vračamo.
  • V primeru odpovedi rezervacije 2-0 dni pred prihodom, se zaračunava 100.00 % od zneska garancije.
  • V plačani predujem, nakazan kot depozit, lahko uporabite pri spremembi datumov rezervacije.
  • Popusti: imetniki Camping Carnet International (CCI), Camping Key Europe izkaznic imajo 5 % popusta na storitve kampiranja. Imetniki Avtokampi.si izkaznic imajo 10 % popusta na storitve kampiranja v obdobju 15.4.- 24.6. / 04.9.- 01.10. in 5% popusta v obdobju 25.6.-03.9. Izkaznice, s katerimi se uveljavlja pravica do popusta, se predajo takoj ob prihodu, v nasprotnem primeru se popusta ne odobri.
  • Posebna ponudba: za neprekinjeno bivanje najmanj 30 dni odobravamo dodatni 10% popust na ceno po osebi.
  • Kreditne kartice: American Express, Diners Club, Eurocard − Master Card in Visa.

Cene, navedene v ceniku, so samo okvirne. Plačilo v kunah po veljavnem ceniku na recepciji.

</div>

Beaches 

Odkrijte več